8206 SAHARA NOIR TOP GIANT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8206 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 2 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 400kg |
| Block | 8206 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1883kg |
| Block | 8206 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2198kg |